Łowiszko Szczupaka
Dziewiszewo

200 kilometrów szlaków wodnych, obfitość ryb, rezerwaty ptactwa. Możliwość nieprzerwanego kontaktu z naturą, łowienia, nurkowania, po prostu odpoczynku. Statki m/s Osjan i m/s Posejdon są do Państwa dyspozycji od 1 maja do 31 października; wyogdne miejsca zarówno w mesie jak i na słonecznym pokładzie; miejsca do spania przy dłuższych rejsach, kuchnia, toaleta.

Świadectwem satysfakcjonującego standardu statków mogą być rejsy, jakie odbyli na ich pokładzie znaczący przedstawiciele życia kulturowego, politycznego i gospodarczego. Zapewniam właściwą oprawę spotkaniom kadr kierowniczych zainteresowanych firm. Oferuję możliwość dowolnego wyboru trasy, cumowania w miejscach atrakcyjnych historycznie, architektonicznie i krajobrazowo z uszanowaniem obszarów chronionych.

Dostosowując się do wszystkich Państwa życzeń,możemy jednoczenie służyć za przewodnika, wskazując trasy odpowiadające Państwa zainteresowaniom. Mazury oglądane z wody to inna, jeszcze piękniejsza kraina. Przekonajcie się o tym Państwo sami z pokładu statku, na który serdecznie zapraszam.

rejs

www.konstantynowicz.pl